PRESTÍŽNA ADRESA

Nájdite svoj nový domov na prestížnej adrese v lukratívnej lokalite Drotárskej cesty. Vstup na pozemok je priamo z Drotárskej cesty. Projekt WESTHILL PARK DROTÁRSKA Vám ponúka okrem pokojného okolia aj oddych uprostred zelene priamo na pozemku.
Horský park, ktorý sa rozkladá na 23 ha a je oázou pokoja, sa nachádza v dostupnej pešej vzdialenosti od projektu. Okrem prechádzok v prírode alebo bežeckých aktivít si môžete posedieť aj v známej Horárni, ktorá pôsobí nielen ako kaviareň a detské ihrisko, ale aj ako komunitné centrum s aktivitami pre deti a dospelých počas celého roku. V blízkom okolí sa nachádzajú historické pamiatky Bratislavského hradu a Slavín, ktoré ponúkajú krásne výhľady na panorámu mesta.

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ

Lokalita je veľmi ľahko prístupná pre osobnú automobilovú dopravu z rôznych mestských častí, s výborným napojením na bratislavský obchvat a tým rýchlu dostupnosť do iných miest Slovenska, ako aj Rakúska, Maďarska a Českej republiky. V historickom centre mesta ste iba za pár minút jazdy autom a zastávka mestskej hromadnej dopravy sa nachádza iba pár desiatok metrov od projektu.
Skôlka, supermarket a ďalšie služby občianskej blízkom okolí projektu.