OKNO DO PRÍRODY

Projekt WESTHILL PARK DROTÁRSKA sa nachádza v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto, v exkluzívnom prostredí Drotárskej cesty. Projekt je osadený v zeleni, v území s prevažujúcou rodinnou zástavbou, iba pár minút vzdialený od Horského parku. Iba v projekte WESTHILL PARK DROTÁRSKA si môžete vychutnávať výhody bývania v centre mesta spolu s nezameniteľným čarom okolitej prírody. Pozemok, na ktorom bude projekt postavený je juhozápadne orientovaný s exkluzívnymi výhľadmi na Lužné lesy a Rakúsko.

NADŠTANDARDNÉ MODERNÉ BÝVANIE

Projekt moderného a nadštandardného bývania bol navrhnutý Ing. Arch. Karolom Kállayom. Prvá fáza projektu pozostáva z bytového domu A a dvoch jedinečných vila domov B2 a C. Bytový dom má celkovo 6 podlaží, na ktorých sa nachádza 17 bytových jednotiek, každá s priestrannou terasou. Najvrchnejšie podlažie je ustúpené a ponúka 2 penthousy s veľkými terasami a excelentnými širokými výhľadmi. Každý vilový dom má 3 luxusné priestorné apartmány s nadštandardným príslušenstvom a súkromnou terasou alebo záhradou.


kvalita

VYBERTE SI SVOJ DOMOV

Bytový blok A ponúka rôzne druhy bytov. Vyberte si od 2-izbových bytov od 47,6 m2 až po 4-izbové byty so 109,5 m2, alebo si môžete vybrať jeho luxusnejší 3-izbový variant s rovnakou výmerou. Každý byt má svoju vlastnú priestrannú terasu alebo záhradu, penthouse na najvrchnejšom podlaží ponúka najväčšie terasy s 50 m2. Exkluzívne vilové domy B2 a C ponúkajú byty od 150 m2 až po 230 m2 s priestrannými terasami. Parkovanie bude riešené prostredníctvom podzemných garáží a exteriérových parkovacích plôch.

byty

BEZPEČNOSŤ A KOMFORT

Zeleň, rodina, bezpečnosť, kvalita a komfort - to sú hlavné charakteristiky projektu WESTHILL PARK DROTÁRSKA. Areál projektu bude riešený formou kondomínia. Súčasťou areálu budú zóny oddychu, detské ihrisko a oplotenie pre Váš maximálny komfort a bezpečnosť.

stavba

ZVÝHODNENÉ CENY

Prvým záujemcom budú poskytnuté zvýhodnené uvádzacie ceny, ktoré platia až po dosiahnutie 30% predpredaja. Po ukončení fázy predpredaja budú ceny zvýšené. Neváhajte a rozhodnite sa pre Váš nový byt ešte dnes!